0

Tog dana, u večernjim satima, dok su patrolirali centrom grada, oni su na trotoaru pored zgrade „Reč naroda“ pronašli izgubljenu mušku torbicu i ubrzo je vratili vlasniku.

– Nakon što smo otvorili torbicu, iznenadili smo se kada smo videli da je unutra 206.000 dinara, narukvica i kazna za parkiranje. Vlasniku torbice možda nije bilo drago što je kažnjen zbog nepropisnog parkiranja, ali smo ga mi na osnovu podataka iz te kazne pronašli i iste večeri mu vratili novac.

foto PU Požarevac

On se jako obradovao i zahvalio nam se, ali to je za nas samo deo posla, jer smo tu uvek za naše sugrađane i da im se nađemo u nevolji – rekao je Novković.

foto PU Požarevac

foto PU Požarevac

Njegov kolega Janković dodao je da im je drago što su baš oni tuda prošli, jer je reč o velikim parama, kao i da su sve vreme razmišljali kako se vlasnik oseća i kako moraju što pre da ga pronađu i vrate mu novac.

Facebook komentari

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
0
Ostavi komentar na vestx
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Send this to a friend