Fejsbuk je počeo normalno da radi, Instagram takođe, više se na početnoj strani ne pojavljuje „eror“, dok WhatsApp nije u potpunosti proradio, objavila je Nova, desetak minuta nakon ponoći.
ilustracija Pixabay
Šef tehničkog odseka Fejsbuka Majk Šrefer oglasio se ranije na Tviteru i objavio da ova kompanija ima problema sa umrežavanjem, te da timovi rade da što brže otklone ove probleme.
„Najiskrenije se svima izvinjavamo zato što je došlo do prekida u radu. Imamo problema sa umrežavanjem i timovi rade što je brže moguće da otklone greške i obnove rad što je brže moguće“, napisao je Šrefer.
Inače, bogatstvo osnivača Fejsbuka za samo nekoliko sati umanjeno je za sedam milijardi dolara zbog višesatnog prekida rada popularne mreže, naveo je Blumberg.